INTRO-SERWIS KONSOL
O NAS
USŁUGI SERWISOWE
KONTAKT
PRO-SERV-COM
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE SERWISOWE
PlayStation 3
Xbox 360
PSP
Nintendo DS
USŁUGI SERWISOWE

Doskonała znajomość topowych na rynku produktów, jak Sony PS3 czy Microsoft Xbox 360 sprawia, że ten sprzęt nie ma przed nami tajemnic. Od kilkunastu lat obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych w zakresie serwisowania konsol do gier. Współpracujemy z największymi sklepami branżowymi na terenie całego kraju. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług sprawiła, że niektóre umowy partnerskie liczą sobie ponad 10 lat

Klientom indywidualnym oferujemy diagnostykę oraz naprawę w systemie DOOR to DOOR. Sprzęt mogą Państwo przysłać do nas za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD, UPS). Prosimy o kontakt, a zajmiemy się wszelkimi formalnościami i przyślemy kuriera pod Państwa drzwi!

Oferujemy całkowicie darmową diagnostykę. Nie pobieramy opłat, gdy konsola okazuje się trwale uszkodzona lub też jej naprawa jest nieopłacalna i klient rezygnuje z naprawy.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, dbamy o zgodność ze standardami IPC oraz ESD. O prawidłowy przebieg napraw dba przeszkolony zespół pracowników. Posiadamy własny magazyn części zamiennych do konsol.

Najwyższa jakość usług to dla nas priorytet. Po zdiagnozowaniu usterki informujemy klienta o rodzaju uszkodzenia i kosztach naprawy.  Doradzamy najlepsze rozwiązania, informujemy jak prawidłowo dbać o konsolę.


Naprawiony sprzęt dokładnie testujemy. Na wszystkie swoje usługi udzielamy pisemnej gwarancji, od 3-miesięcy do 1 roku w zależności od rodzaju naprawy. Wystawiamy faktury VAT 


 


 
INTRO-SERWIS KONSOLO NASUSŁUGI SERWISOWEKONTAKT