INTRO-SERWIS KONSOL
O NAS
USŁUGI SERWISOWE
KONTAKT
PRO-SERV-COM
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE SERWISOWE
Biuro obsługi klienta
Sklep
O NAS
 
 
PRO-SERV-COM Sp. z o.o. to ekspert w zakresie serwisowania/napraw konsol do gier PS3, XBOX360, PSP, PS Vita, 3DS, DSi oraz NDSL.
 
 
Działamy nieprzerwanie od 12 lat, od 2007 roku jako spółka. Jesteśmy cenionym podwykonawcą wielu firm z branży konsolowej i IT. Konsekwentny rozwój naszej działalności pozwolił na osiągnięcie czołowej pozycji wśród serwisów w kraju. Wysoko wykwalifikowany personel, specjalistyczny sprzęt, a przede wszystkim rzetelność i uczciwość sprawiły, że od lat stale korzystają z naszych usług firmy oraz klienci indywidualni z terenu całej Polski. Na swoje usługi udzielamy gwarancji, a stałym kooperantom oferujemy atrakcyjne ceny.

Usługi serwisowe to nie jedyny obszar naszej działalności. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą materiałów eksploatacyjnych, narzędzi oraz chemii dla serwisów elektronicznych. Wieloletnie doświadczenie w branży serwisowej sprawiło, że doskonale znamy potrzeby firm z sektora IT, RTV i konsol. Oferowany przez nas towar jest wyselekcjonowany i uprzednio zawsze testowany.

 
 

Zapraszamy!

Zespół PRO-SERV-COM
 
 
 

 
INTRO-SERWIS KONSOLO NASUSŁUGI SERWISOWEKONTAKT